Magda + Krzysztof | Ślub 23.06.2012

Madzia to moja koleżanka ze studiów (obu kierunków), którą poznałam w anegdotycznych okolicznościach – przypadkiem na 3. roku pierwszego kierunku usiadłyśmy obok siebie w ławce i zorientowałyśmy się, że razem zaczynamy ten sam drugi kierunek :) Od tego czasu siłą rzeczy trzymałyśmy się dzielnie razem, wspierając się w bojach o pozyskanie notatek i zaliczeń. Mniej więcej w tym samym czasie zaczynałam swoją przygodę z fotografią, więc tym bardziej jestem Magdzie wdzięczna, że zaufała mi i powierzyła dokumentowanie swojego ślubu właśnie mnie.

Ślub Madzi to był mój pierwszy ślub ever, więc stresowałam się jak cholera. Nie obyło się bez wpadek, rzecz jasna, ale generalnie jestem zadowolona. Oto skromny wybór zdjęć z przygotowań i uroczystości. 

One Response to Magda + Krzysztof | Ślub 23.06.2012
  1. Justy Odpowiedz

    Mega dobrze Ci wyszło, w ogóle nie widać, że to pierwszy raz! A panna młoda to wciąż jedna z moich ulubionych (Twoich)panien młodych :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Flickr

Next »

Archiwum