Fotospacer vol. 2

Narzekałam ostatnio na brak okazji do fotografowania „dla siebie”, więc Leszek wpadł na pomysł spaceru, na którym pofocimy sobie na spokojnie i bez stresu. Na pierwszy wybraliśmy się z Dorotą w jej rodzinne okolice Dębca (relacja foto w następnej kolejności). Na wczorajszy poszliśmy z Justyną, którą przy okazji zaznajamialiśmy z lustrzanką :) A wybraliśmy się w okolice Sołacza i wracając zahaczyliśmy o zrujnowaną fabrykę przy ulicy Wilkońskich.Będzie księżniczka? ;)

Pasikonik party.
A to jest Brutus. Brutus uwielbia aportować :)

Cyklopi atakują znienacka!
Czego się nie robi, żeby zrobić dobre zdjęcie :)


Ulubiony film Leszka: Fortepian.
Mural przy Wilkońskich. Ktoś namalował to w miejscu po odłupany tynku. Nie wiem, czy to są jakieś reprodukcje czy po prostu stylizacja na niderlandzkie malarstwo odrodzenia (tak mi się kojarzy).

EDIT: Jak się okazuje, mural powstał w ramach Festiwalu Malta w 2010 roku – więcej o nim można przeczytać w tym artykule. Dzięki, Wojtek!Justyna i jej hipsterska sukienka :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Flickr

Next »

Archiwum