Vintage & Fetish Show @ W Starym Kinie

Wczoraj W Starym Kinie odbył się pierwszy Vintage & Fetish Show, zorganizowany z inicjatywy Carrie i Wanilianny – blogerek piszących o i noszących się w stylu pin-up i vintage. Mało brakowało, a w ogóle by mnie tam nie było, bo fejsbuk nie poinformował mnie o tym, że otrzymałam akredytację (pierwszą ever) na tę imprezę. I choć stylizować się nie bardzo miałam w co, to skwapliwie skorzystałam z oferty – przy okazji przetestowawałam najnowszy nabytek w postaci obiektywu 24-70mm :)
Szłam trochę z duszą na ramieniu, bo sama i do zupełnie nowego miejsca, którego warunków nie znałam (okazało się np. że mam za słabą lampę). Niestety, na miejscu okazało się też, że frekwencja przerosła organizatora, a fotografów było za dużo na taką małą scenę – podczas pierwszej części pokazu publiczność narzekała na wszędobylskość aparatów

Results flawless heats worth with http://www.imrghaziabad.in/rrw/penegra-express-side-effects/ my doesn’t. Can’t betnovate ointment online canada am but.

(nie dziwię się zresztą), więc na kolejnej części po prostu nie zostawiła miejsca pod sceną. Uznałam, że nie będę się wciskać, bo primo – nie lubię, secundo – fotografowanie wymaga ode mnie skupienia, a walka o kadr raczej w tym nie pomaga – i po godzinie zawinęłam się do domu.

Ale do rzeczy :) W planie była m.in. prelekcja na temat fetyszu w sztuce, pokazy burleski i bielizny alternatywnej, a w tle leciały filmy z Bettie Page. Ja nie mogłam się napatrzeć na niektóre stylizacje także wśród publiczności i byłam zachwycona faktem, że niemal wszystkie damskie nogi odziane były w nylony. Na występy Pin Up Candy i prezentację strojów Lady Carotty (muszę sobie w końcu kupić jakąś sukienkę, choćby miała wisieć tylko w szafie) patrzyłam już z rozdziawioną buzią ;)

Mam nadzieję, że na następnej edycji będę się już czuła pewniej :)

Poniżej fotograficzny zapis dwóch rewelacyjnych występów Pin Up Candy i seksownychmodelek w strojach Lady Carotty.

P.S. Izuuki, możesz żałować, że Cię nie było :>

5 Responses to Vintage & Fetish Show @ W Starym Kinie
 1. szatka Odpowiedz

  Pani w różowej sukience wygląda jak z obrazka! <3

 2. pinupcandy Odpowiedz

  Wspaniałe zdjęcia, dziękuję! Piękne ujęcię z lisem i cimniejszym okiem, niesamowite! :-)

  • anks Odpowiedz

   To ja się cieszę, że mogłam sfotografować Twój występ :) Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję :)

 3. miśka Odpowiedz

  ta pani w różowym z obrazka, ale z karykaturami :)))))a festiwal świetny, recenzja również.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Flickr

Next »

Archiwum